Tiomilakavlen (315)
SWE1IFK Göteborg Orientering 120:30:00
SWE2OK Linné 120:30:00
FIN3Koovee 120:30:00
FIN4Tampereen Pyrintö 120:30:00
FIN5Kalevan Rasti 120:30:00
NOR6Fredrikstad SK 120:30:00
FIN7Paimion Rasti 120:30:00
SWE8IFK Mora OK 120:30:00
FIN9Turun Metsänkävijät 120:30:00
NOR10Halden SK 120:30:00
NOR11Frol IL / Verdal OK 120:30:00
SWE12Södertälje-Nykvarn OF 120:30:00
NOR13Tyrving IL 120:30:00
SWE14Malungs OK Skogsmårdarna 120:30:00
FIN15Helsingin Suunnistajat 120:30:00
NOR16NTNUI 120:30:00
SWE17OK Denseln 120:30:00
SWE18IFK Lidingö SOK 120:30:00
FIN19MS Parma 120:30:00
SWE20Stora Tuna OK 120:30:00
SWE21OK Pan-Kristianstad 120:30:00
FIN22Hiidenkiertäjät 120:30:00
NOR23Nydalens SK 120:30:00
SWE24Göteborg-Majorna OK 120:30:00
FIN25Ikaalisten Nouseva-Voima 120:30:00
SWE26Järla Orientering 120:30:00
SWE27OK Ravinen 120:30:00
FIN28Lynx 120:30:00
FIN29Angelniemen Ankkuri 120:30:00
SWE30Sävedalens AIK 120:30:00
NOR31Lillomarka OL 120:30:00
SWE32OK Hällen 120:30:00
SWE33OK Orion 120:30:00
SWE34IK Hakarpspojkarna 120:30:00
FIN35Vehkalahden Veikot 120:30:00
DEN36OK Pan Århus 120:30:00
LTU37IGTISA 120:30:00
NOR38Fossum IF 120:30:00
SWE39Ärla IF 120:30:00
FIN40Espoon Suunta 120:30:00
NOR41Freidig 120:30:00
SWE42OK Linné 220:30:00
SWE43OK Kåre 120:30:00
SWE44IFK Göteborg Orientering 220:30:00
SWE45Hagaby GoIF Örebro 120:30:00
NOR46Kristiansand OK 120:30:00
SWE47OK Tisaren 120:30:00
SWE48Tullinge SK 120:30:00
NOR49Halden SK 220:30:00
SWE50Södertälje-Nykvarn OF 220:30:00
FIN51Turun Metsänkävijät 220:30:00
SWE52Eksjö SOK 120:30:00
SWE53Linköpings OK 120:30:00
SWE54Göteborg-Majorna OK 220:30:00
SWE55Hestra IF 120:30:00
RUS56Kuzmolovo 120:30:00
FIN57Lahden Suunnistajat-37 120:30:00
SWE58OK Skogshjortarna 120:30:00
SWE59Nyköpings OK 120:30:00
SWE60Stora Tuna OK 220:30:00
NOR61Bækkelagets SK 120:30:00
SWE62Attunda OK 120:30:00
SWE63OK Kolmården 120:30:00
SWE64Malungs OK Skogsmårdarna 220:30:00
SWE65Kils OK 120:30:00
SWE66Rehns BK 120:30:00
FIN67Paimion Rasti 220:30:00
NOR68Kristiansand OK 220:30:00
RUS69Nord West 120:30:00
FIN70Anttolan Urheilijat 120:30:00
SWE71IFK Lidingö SOK 220:30:00
FIN72Helsingin Suunnistajat 220:30:00
FIN73Kuopion Suunnistajat 120:30:00
NOR74Oppsal Orientering 120:30:00
SWE75Långhundra IF 120:30:00
NOR76Tyrving IL 220:30:00
SWE77OK Roxen 120:30:00
SWE78Karlskrona SOK 120:30:00
SWE79IFK Umeå 120:30:00
80Kamrat och IF KIF 120:30:00
NOR81Heming Orientering 120:30:00
SWE82Tumba-Mälarhöjden OK 120:30:00
SWE83OK Pan-Kristianstad 220:30:00
SWE84Söders-Tyresö 120:30:00
NOR85NTNUI 220:30:00
SWE86IK Hakarpspojkarna 220:30:00
SWE87Järfälla OK 120:30:00
SWE88OK Ravinen 220:30:00
SWE89OK Löftan 120:30:00
SWE90IFK Göteborg Orientering 320:30:00
NOR91Asker SK 120:30:00
SWE92Täby OK 120:30:00
SWE93Bergnäsets AIK 120:30:00
SWE94KFUM Örebro OK 120:30:00
SWE95Finspångs SOK 120:30:00
FIN96Turun Suunnistajat 120:30:00
FIN97Hämeenlinnan Suunnistajat 120:30:00
SWE98Ulricehamns OK 120:30:00
SWE99Järla Orientering 220:30:00
FIN100Lappeen Riento 120:30:00
SWE101Centrum OK 120:30:00
DEN102Søllerød OK 120:30:00
SWE103OK Södertörn 120:30:00
FIN104Kouvolan Suunnistajat 120:30:00
SWE105Sundbybergs IK 120:30:00
SWE106Gävle OK 120:30:00
SWE107OK Linné 320:30:00
SWE108Markbygdens OK 120:30:00
SWE109Gotlands Orienteringsförbund 120:30:00
NOR110Kongsberg OL 120:30:00
SWE111OK Orion 220:30:00
SWE112Haninge SOK 120:30:00
SWE113Skogslöparna 120:30:00
SWE114Sävedalens AIK 220:30:00
SWE115Bredaryds SOK 120:30:00
SWE116Ärla IF 220:30:00
SWE117OK Tyr 120:30:00
SWE118Ronneby OK 120:30:00
SWE119IFK Mora OK 220:30:00
SWE120OK Klemmingen 120:30:00
NOR121Freidig 220:30:00
SWE122Trollhättans SOK 120:30:00
SWE123OK Denseln 220:30:00
NOR124Fredrikstad SK 220:30:00
DEN125FarumTisvilde OK 120:30:00
SWE126OK Nolaskogsarna 120:30:00
NOR127Varegg Fleridrett 120:30:00
SWE128Skåneslättens OL 120:30:00
SWE129OK Roslagen 120:30:00
DEN130OK Pan Århus 220:30:00
SWE131OK Hällen 220:30:00
NOR132Porsgrunn OL / Skien OK 120:30:00
SWE133Halmstad OK 120:30:00
SWE134OK Denseln 320:30:00
SWE135OK Rodhen 120:30:00
SWE136Linköpings OK 220:30:00
SWE137IF Hagen 120:30:00
SWE138OK Tisaren 220:30:00
SWE139OK Alehof 120:30:00
NOR140Lillomarka OL 220:30:00
SWE141Västerås SOK 120:30:00
SWE142Nyköpings OK 220:30:00
SWE143Eksjö SOK 220:30:00
SWE144Snättringe SK 120:30:00
SWE145Degerfors OK / Kristinehamns OK / OK Djerf 120:30:00
SWE146IF Thor 120:30:00
SWE147Göteborg-Majorna OK 320:30:00
SWE148Tullinge SK 220:30:00
SWE149OK Södertörn 220:30:00
SWE150Falkenbergs OK 120:30:00
SWE151FK Friskus-Varberg 120:30:00
SWE152OK Nackhe 120:30:00
DEN153Ballerup OK 120:30:00
SWE154Långhundra IF / Länna IF 220:30:00
SWE155Ulricehamns OK 220:30:00
SWE156Sundsvalls OK 120:30:00
FIN157Hiisirasti 120:30:00
FIN158Rajamäen Rykmentti 120:30:00
SWE159Västerås SOK 220:30:00
SWE160OK Skogshjortarna 220:30:00
NOR161IF Sturla / Konnerud IL 120:30:00
SWE162Helsingborgs SOK 120:30:00
SWE163Hästveda OK 1989 / OK Måsen / OK Orion / Växjö OK 520:30:00
SWE164Karlskrona SOK 220:30:00
FIN165Turun Metsänkävijät 320:30:00
SWE166NAIS Orienteringsklubb / TSM Královehradecko20:30:00
ITA167G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 120:30:00
FIN168Kangasala SK 120:30:00
NOR169Halden SK 320:30:00
SWE170Vallentuna-Össeby OL 120:30:00
DEN171Horsens OK / Silkeborg OK 120:30:00
NOR172Bækkelagets SK 220:30:00
SWE173IK Uven 120:30:00
SWE174Korven Honka 120:30:00
SWE175FK Herkules 120:30:00
SWE176OK Skogsfalken 120:30:00
FIN177OK Trian 120:30:00
NOR178Heming Orientering 220:30:00
SWE179Tolered-Utby Ol-klubb 120:30:00
SWE180Karlskrona SOK 320:30:00
FIN181RastiPiikkiö 120:30:00
DEN182OK Snab / OK Gorm 120:30:00
SWE183Brattås CK / Uddevalla OK 120:30:00
SWE184OK Älvsjö-Örby 120:30:00
SWE185FK Åsen / Mullsjö SOK / OK Bävern / OK Njudung 120:30:00
NOR186Bul-Tromsø IL / Ås-NMBU Orientering 120:30:00
SWE187Växjö OK 120:30:00
FIN188MS Parma 220:30:00
SWE189Jönköpings OK 120:30:00
SWE190Jönköpings OK 220:30:00
SWE191IFK Enskede 120:30:00
SWE192Järla Orientering 320:30:00
SWE193Malmö OK 120:30:00
SWE194OK Kontinent 120:30:00
SWE195Lunds OK 120:30:00
SWE196IK Vikings OK / Kils OK 220:30:00
FIN197Rastikarhut 120:30:00
NOR198Fossum IF 220:30:00
NOR199NTNUI 320:30:00
SWE200Mölndal Outdoor IF 120:30:00
SWE201Lunds OK 220:30:00
SWE202Lunds OK 320:30:00
SWE203OK Pan-Kristianstad 320:30:00
SWE204KFUM Örebro OK / OK Milan 220:30:00
FRA20540team 120:30:00
SWE206Gotlands Orienteringsförbund 220:30:00
NOR207NTNUI 420:30:00
NOR208Nydalens SK 220:30:00
POL209UKS Orientus Lodz 120:30:00
DEN210Allerød OK 120:30:00
GBR211WCOC 120:30:00
SWE212Skogspojkarnas OK / Tjalve IF Norrköping 120:30:00
SWE213OK Enen 120:30:00
SWE214Gamleby OK / OK Njudung / OK Tranan 220:30:00
SWE215Kalmar OK 120:30:00
FIN216SK Vuoksi 120:30:00
SWE217Strängnäs-Malmby OL 120:30:00
NOR218OL Tønsberg og Omegn 120:30:00
NOR219OK Moss 120:30:00
NOR220NTNUI 520:30:00
FIN221Sotkamon Jymy 120:30:00
SWE222Sundbybergs IK 220:30:00
NOR223NTNUI 620:30:00
FIN224U10 Segrare 1999 (TP) 120:30:00
SWE225Attunda OK 220:30:00
SWE226Gamleby OK / SOK Viljan 120:30:00
SWE227OK Österåker / Rånäs OK 120:30:00
SWE228Skarpnäcks OL 120:30:00
NOR229Hedrum OL / Larvik OK / Sandefjord OK 120:30:00
SWE230Skåneslättens OL 220:30:00
SWE231OK Skogsfalken 220:30:00
FIN232Hauhon Sisu 120:30:00
SWE233Väsby OK / Trollhättans SOK20:30:00
SWE234OK Kullingshof 120:30:00
SWE235Göteborgs SK 120:30:00
SWE236Järfälla OK 220:30:00
SWE237Stigmännen Karlshamns OK 120:30:00
FIN238Angelniemen Ankkuri 220:30:00
SWE239Frölunda OL 120:30:00
SWE240Jämtland United20:30:00
SWE241Skogsluffarnas OK 120:30:00
SWE242Sjövalla FK 120:30:00
DEN243Søllerød OK 220:30:00
FIN244ASS Cavemen 120:30:00
FIN245Pargas IF 120:30:00
SWE246Hässleholms OK 120:30:00
NOR247Mjøs-o 120:30:00
SWE248OK Landehof 120:30:00
SWE249Motala AIF OL 120:30:00
SWE250OK Orion 320:30:00
POL251Azymut 45 Gdynia 120:30:00
SWE252Sundsvalls OK 220:30:00
NOR253Raumar Orientering / Østmarka OK 120:30:00
SWE254Bromma-Vällingby SOK 120:30:00
SWE255Täby OK 220:30:00
DEN256FarumTisvilde OK 220:30:00
SWE257Kungälvs OK 120:30:00
SWE258Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 220:30:00
SWE259IK Hakarpspojkarna / Tibro OK / USK Praha 320:30:00
SWE260Vetelin Urheilijat / Halsuan Toivo 120:30:00
SWE261Linköpings OK 320:30:00
NOR262Fredrikstad SK 320:30:00
NOR263Tyrving IL 320:30:00
SWE264Tjällmo-Godegårds OK 120:30:00
SWE265Umeå OK 120:30:00
CZE266K.O.B. Choce? 120:30:00
SWE267FK Boken / Örkelljunga FK 120:30:00
SWE268OK Gränsen 120:30:00
SWE269Rehns BK 220:30:00
SWE270Lerums SOK 120:30:00
SWE271Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 120:30:00
SWE272Härlövs IF / OK Brunnen / Tormestorps IF 120:30:00
SWE273Alfta-Ösa OK / Rehns BK 320:30:00
SWE274Gotlands Orienteringsförbund 320:30:00
DEN275Aarhus 1900 orientering 120:30:00
SWE276Järfälla OK / Sundbybergs IK 320:30:00
DEN277OK Sorø 120:30:00
SWE278OK Orinto 120:30:00
SWE279Tolered-Utby Ol-klubb 220:30:00
SWE280Skellefteå OK 120:30:00
SWE281Andrarums IF 120:30:00
SWE282Snättringe SK 220:30:00
DEN283OK Roskilde 120:30:00
CZE284Czech West O-team 120:30:00
SWE285OK Gipen 120:30:00
SWE286Snättringe SK 320:30:00
SWE287Söders-Tyresö 220:30:00
SWE288OK Orion 420:30:00
FIN289Lounais-Hämeen Rasti 120:30:00
FIN290Tio Rättens Män 120:30:00
SWE291Frosta OK 120:30:00
SWE292Hjärnarps OL 120:30:00
NOR293Indre Østfold OK / Varteig OL 120:30:00
SWE294OK Löftan 220:30:00
FIN295OK77 120:30:00
NOR296Nydalens SK 320:30:00
SWE297Kungälvs OK 220:30:00
SWE298IF Thor / OK Linné 420:30:00
SWE299Halmstad OK / IF Rigor 220:30:00
FIN300Lahden Suunnistajat-37 220:30:00
SWE301Lunds OK 420:30:00
NOR302Oppsal Orientering 220:30:00
DEN303OK Pan Århus 320:30:00
SWE304Växjö OK 220:30:00
FIN305Pihkaniskat 120:30:00
NOR306Asker SK 220:30:00
SUI307OL Norska 120:30:00
SWE308Sol Tranås 120:30:00
SWE309Helsingborgs SOK 220:30:00
SWE310OK Ravinen 320:30:00
FIN311Tampereen Pyrintö 220:30:00
NOR312Nydalens SK 420:30:00
FIN313Espoon Akilles 120:30:00
SWE314Sävedalens AIK 320:30:00
FIN315Helsingin Suunnistajat 320:30:00
Damkavlen (347)
SWE501Järla Orientering 113:15:00
SWE502IFK Göteborg Orientering 113:15:00
NOR503Halden SK 113:15:00
SWE504IFK Lidingö SOK 113:15:00
FIN505Hiidenkiertäjät 113:15:00
FIN506SK Pohjantähti 113:15:00
NOR507Lillomarka OL 113:15:00
SWE508Stora Tuna OK 113:15:00
FIN509Paimion Rasti 113:15:00
SWE510IFK Göteborg Orientering 213:15:00
NOR511Nydalens SK 113:15:00
FIN512Koovee 113:15:00
SWE513OK Kåre 113:15:00
SWE514Alfta-Ösa OK 113:15:00
SWE515OK Tisaren 113:15:00
SWE516Göteborg-Majorna OK 113:15:00
SWE517IFK Lidingö SOK 213:15:00
SWE518Södertälje-Nykvarn OF 113:15:00
SWE519OK Ravinen 113:15:00
NOR520NTNUI 113:15:00
SWE521Tullinge SK 113:15:00
FIN522Rastikarhut 113:15:00
SWE523IFK Mora OK 113:15:00
SWE524OK Pan-Kristianstad 113:15:00
SWE525OK Orion 113:15:00
FIN526Kalevan Rasti 113:15:00
SWE527Sävedalens AIK 113:15:00
SWE528OK Linné 113:15:00
FIN529MS Parma 113:15:00
NOR530Tyrving IL 113:15:00
FIN531Tampereen Pyrintö 113:15:00
NOR532Fossum IF 113:15:00
NOR533NTNUI 213:15:00
SWE534Göteborg-Majorna OK 213:15:00
SWE535Domnarvets GOIF 113:15:00
SWE536OK Södertörn 113:15:00
FIN537Lynx 113:15:00
FIN538Rajamäen Rykmentti 113:15:00
FIN539Anttolan Urheilijat 113:15:00
SWE540IFK Lidingö SOK 313:15:00
SWE541Rehns BK 113:15:00
SWE542Eksjö SOK 113:15:00
FIN543Angelniemen Ankkuri 113:15:00
SWE544Sundsvalls OK 113:15:00
SWE545Ärla IF 113:15:00
SWE546IFK Mora OK 213:15:00
NOR547Halden SK 213:15:00
SWE548Göteborg-Majorna OK 313:15:00
NOR549Fredrikstad SK 113:15:00
SWE550Södertälje-Nykvarn OF 213:15:00
FIN551Helsingin Suunnistajat 113:15:00
NOR552Byåsen IL 113:15:00
SWE553IK Hakarpspojkarna 113:15:00
SWE554OK Pan-Kristianstad 213:15:00
SWE555IFK Göteborg Orientering 313:15:00
FIN556Paimion Rasti 213:15:00
DEN557OK Pan Århus 113:15:00
SWE558Linköpings OK 113:15:00
SWE559Bredaryds SOK 113:15:00
FIN560Espoon Suunta 113:15:00
SWE561OK Skärmen / Waxholms OK / Åmåls OK 113:15:00
SWE562Göteborg-Majorna OK 413:15:00
SWE563OK Linné 213:15:00
SWE564OK Roxen 113:15:00
SWE565Sävedalens AIK 213:15:00
FIN566Pargas IF 113:15:00
FIN567Suunta Jyväskylä 113:15:00
SWE568Nyköpings OK 113:15:00
NOR569Bækkelagets SK 113:15:00
NOR570Nydalens SK 213:15:00
SWE571Järla Orientering 213:15:00
SWE572OK Orion 213:15:00
SWE573Hellas Orientering / OK Roslagen 213:15:00
NOR574Freidig 113:15:00
NOR575Asker SK 113:15:00
FIN576Turun Suunnistajat 113:15:00
SWE577Trollhättans SOK 113:15:00
NOR578NTNUI 313:15:00
SWE579Hellas Orientering 113:15:00
FIN580Lahden Suunnistajat-37 113:15:00
FIN581Hämeenlinnan Suunnistajat 113:15:00
SWE582OK Denseln 113:15:00
SWE583OK Tisaren 213:15:00
SWE584OK Kåre 213:15:00
FIN585Koovee 213:15:00
FIN586Helsingin Suunnistajat 213:15:00
SWE587Skåneslättens OL 113:15:00
SWE588Finspångs SOK 113:15:00
SWE589Tullinge SK 213:15:00
SWE590OK Tranan 113:15:00
FIN591Tampereen Pyrintö 213:15:00
DEN592FarumTisvilde OK 113:15:00
FIN593Vehkalahden Veikot 113:15:00
SWE594Tumba-Mälarhöjden OK 113:15:00
NOR595Oppsal Orientering 113:15:00
SWE596OK Södertörn 213:15:00
SWE597Växjö OK 113:15:00
FIN598OK77 113:15:00
SWE599Hagaby GoIF Örebro 113:15:00
SWE600OK Tyr 113:15:00
SWE601OK Skogshjortarna 113:15:00
FIN602Kuopion Suunnistajat 113:15:00
NOR603Halden SK 313:15:00
SWE604OK Kolmården 113:15:00
NOR605Tyrving IL 213:15:00
SWE606OK Linné 313:15:00
SWE607Ärla IF 213:15:00
SWE608Vittjärvs IK 113:15:00
SWE609Täby OK 113:15:00
SWE610Sundbybergs IK 113:15:00
SWE611OK Ravinen 2 / IKHP13:15:00
SWE612IFK Göteborg Orientering 413:15:00
SWE613Alfta-Ösa OK 213:15:00
NOR614Lillomarka OL 213:15:00
SWE615Kalmar OK / Torsås OK 113:15:00
NOR616Frol IL 113:15:00
FIN617Kouvolan Suunnistajat 113:15:00
SWE618Göteborg-Majorna OK 513:15:00
FIN619Turun Suunnistajat 213:15:00
SWE620OK Hällen 113:15:00
SWE621IFK Lidingö SOK 413:15:00
DEN622OK Pan Århus 213:15:00
SWE623Eksjö SOK 213:15:00
SWE624Västerås SOK 113:15:00
SWE625Domnarvets GOIF / Linköpings OK13:15:00
NOR626Varegg Fleridrett 113:15:00
SWE627OK Renen 113:15:00
SWE628Lerums SOK 113:15:00
SWE629Tullinge SK 313:15:00
FIN630Lahden Suunnistajat-37 213:15:00
NOR631Heming Orientering 113:15:00
SWE632IK Hakarpspojkarna 213:15:00
SWE633Attunda OK 113:15:00
SWE634Centrum OK 113:15:00
SWE635Kungälvs OK 113:15:00
NOR636NTNUI 413:15:00
SWE637OK Nolaskogsarna 113:15:00
SWE638Örkelljunga FK 113:15:00
SWE639Helsingborgs SOK 113:15:00
SWE640OK Hammaren 113:15:00
SWE641OK Orion 313:15:00
NOR642Konnerud IL 113:15:00
CZE643TSM Kralovehradecko 113:15:00
NOR644Tyrving IL 313:15:00
SWE645Sävedalens AIK 313:15:00
SWE646Kils OK 113:15:00
SWE647Linköpings OK 213:15:00
SWE648Uddevalla OK / OK Pan Kristianstad13:15:00
SWE649Umeå OK 113:15:00
SWE650Hestra IF 113:15:00
SWE651Frölunda OL 113:15:00
FIN652Hiisirasti 113:15:00
DEN653OK Pan Århus 313:15:00
SWE654IK Uven 113:15:00
FIN655Tampereen Pyrintö 313:15:00
SWE656OK Djerf 113:15:00
SWE657OK Orion 413:15:00
CZE658TSM Kralovehradecko 213:15:00
SWE659Ankarsrums OK / Gamleby OK / Västerviks OK 113:15:00
SWE660Snättringe SK 113:15:00
SWE661Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 113:15:00
NOR662OK Moss 113:15:00
SWE663Sundbybergs IK 213:15:00
SWE664OK Skogsfalken 113:15:00
SWE665Järfälla OK 113:15:00
SWE666Malungs OK Skogsmårdarna 113:15:00
SWE667IF Hagen 113:15:00
SWE668Tjällmo-Godegårds OK 113:15:00
SWE669Stigmännen Karlshamns OK 113:15:00
SWE670IF Thor 113:15:00
SWE671Almby IK 113:15:00
SWE672OK Skogsfalken 213:15:00
SWE673Lunds OK 113:15:00
SWE674Karlskrona SOK 113:15:00
SWE675Härlövs IF 113:15:00
SWE676Härnösands OK 113:15:00
SWE677OK Gynge / OK Milan / OK Torfinn 113:15:00
SWE678Bromma-Vällingby SOK 113:15:00
SWE679Karlskrona SOK 213:15:00
SWE680Skåneslättens OL 213:15:00
DEN681OK Øst Birkerød 113:15:00
SWE682Skogslöparna / Sundsvalls OK 413:15:00
SWE683Hjärnarps OL 113:15:00
SWE684OK Gränsen 113:15:00
SWE685OK Pan-Kristianstad 313:15:00
FIN686Pargas IF 213:15:00
SWE687Nyköpings OK / OK Hällen 213:15:00
SWE688Malmö OK 113:15:00
SWE689Falköpings AIK OK 113:15:00
DEN690Horsens OK 113:15:00
FIN691eLadies 113:15:00
SWE692MS Parma 213:15:00
DEN693OK Snab / Silkeborg OK / Trollhättans SOK 213:15:00
NOR694Måren OK / Oppsal Orientering 213:15:00
DEN695FIF Hillerød 113:15:00
SWE696FK Herkules 113:15:00
FIN697RastiPielinen 113:15:00
SWE698Andrarums IF 113:15:00
NOR699Lillomarka OL 313:15:00
SWE700IFK Lidingö SOK 513:15:00
SWE701KFUM Örebro OK 113:15:00
RUS702Nord West 113:15:00
FIN703RastiPiikkiö 113:15:00
SWE704Gotlands Orienteringsförbund 113:15:00
NOR705Nydalens SK 313:15:00
SWE706Halmstad OK 113:15:00
SWE707IK Hakarpspojkarna 313:15:00
SWE708Tolered-Utby Ol-klubb 113:15:00
SWE709Långhundra IF 113:15:00
SWE710Markbygdens OK 113:15:00
SWE711Skellefteå OK 113:15:00
SWE712Jämtland United13:15:00
DEN713Allerød OK 113:15:00
SWE714Lerums SOK 213:15:00
SWE715OK Skogshjortarna 2 / Skogslöparna13:15:00
SWE716Malungs OK Skogsmårdarna 213:15:00
SWE717Karlskrona SOK 313:15:00
SWE718IF Hagen / Tibro OK 213:15:00
DEN719FarumTisvilde OK 213:15:00
NOR720Kolbotn o Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 213:15:00
SWE721Finspångs SOK 213:15:00
NOR722Konnerud IL 213:15:00
SWE723Göteborgs SK 113:15:00
SWE724Haninge SOK / Snättringe SK 213:15:00
SWE725FK Friskus-Varberg 113:15:00
SWE726Linköpings OK 313:15:00
NOR727Porsgrunn OL 113:15:00
FIN728Kalevan Rasti 213:15:00
NOR729Eiker OL 113:15:00
DEN730OK Pan Århus 413:15:00
SWE731Mölndal Outdoor IF 113:15:00
SWE732Falkenbergs OK 113:15:00
NOR733Bul-Tromsø IL 113:15:00
NOR734Nydalens SK 413:15:00
SWE735NAIS Orienteringsklubb 113:15:00
SWE736Halmstad OK 213:15:00
FIN737eLadies 213:15:00
DEN738OK Sorø 113:15:00
SWE739Växjö OK 213:15:00
DEN740OK Pan Århus 513:15:00
SWE741Söders-Tyresö 113:15:00
SWE742IF Rigor 113:15:00
SWE743Sundsvalls OK 213:15:00
FIN744SK Vuoksi 113:15:00
NOR745Kolbotn o Skimt OL 113:15:00
SWE746IFK Lidingö SOK 613:15:00
NOR747Mjøs-o 113:15:00
GBR748Interlopers 113:15:00
SWE749Södertälje-Nykvarn OF 313:15:00
SWE750OK Alehof 113:15:00
FIN751Helsingin Suunnistajat 313:15:00
FIN752Rastikarhut 213:15:00
SWE753Järfälla OK 213:15:00
NOR754Heming Orientering 213:15:00
SWE755Skogspojkarnas OK 113:15:00
SWE756Linköpings OK 413:15:00
NOR757Halden SK 413:15:00
SWE758Andrarums IF / Simrishamns OK 213:15:00
NOR759IF Sturla 113:15:00
NOR760NTNUI 513:15:00
SWE761FK Finn / OK Älme 113:15:00
DEN762Søllerød OK 113:15:00
SWE763OK Löftan 113:15:00
SWE764OK Orinto 113:15:00
NOR765Nydalens SK 513:15:00
SWE766OK Linné 413:15:00
NOR767Bækkelagets SK 213:15:00
SWE768OK Landehof 113:15:00
NOR769Asker SK 213:15:00
NOR770Kongsberg OL 113:15:00
SWE771Sjövalla FK 113:15:00
SWE772OK Denseln 213:15:00
SWE773OK Södertörn 313:15:00
SWE774Sundsvalls OK 313:15:00
SWE775OK Vivill / SOK Viljan 113:15:00
SWE776Jönköpings OK 113:15:00
SWE777Sjövalla FK 213:15:00
NOR778Nydalens SK 613:15:00
SWE779Täby OK 213:15:00
NOR780NTNUI 613:15:00
FIN781Tampereen Pyrintö 413:15:00
NOR782Lardal OL / Larvik OK / OL Tønsberg og Omegn / Sandefjord OK 113:15:00
SWE783Hagaby GoIF Örebro 213:15:00
NOR784Mjøs-o 213:15:00
SWE785OK Tyr 213:15:00
SWE786Eksjö SOK 313:15:00
SWE787Jämtland United13:15:00
NOR788Tyrving IL 413:15:00
FIN789Hiisirasti 213:15:00
SWE790Tormestorps IF 113:15:00
SWE791IK Hakarpspojkarna 413:15:00
SWE792Ronneby OK 113:15:00
SWE793Göteborg-Majorna OK 613:15:00
SWE794OK Roxen 213:15:00
FIN795eLadies 313:15:00
FIN796Espoon Suunta 213:15:00
SWE797IFK Enskede 113:15:00
SWE798Rajamäen Rykmentti 213:15:00
SWE799IK Hakarpspojkarna 513:15:00
SWE800Nässjö OK / SOK Aneby 113:15:00
SWE801Karlskrona SOK 413:15:00
SWE802OK Landehof 213:15:00
SWE803Sävedalens AIK 413:15:00
SWE804Lunds OK 213:15:00
SWE805Skarpnäcks OL 113:15:00
SWE806Tumba-Mälarhöjden OK 213:15:00
SWE807FK Boken 113:15:00
SWE808Attunda OK / OK Österåker 2 / Hiidenk.13:15:00
DEN809Faaborg OK / FIF Hillerød 213:15:00
SWE810Länna IF / Rånäs OK / Vallentuna-Össeby OL 113:15:00
NOR811IF Sturla / Konnerud IL 313:15:00
NOR812NTNUI 713:15:00
SWE813Jönköpings OK 2 / Eksjö SOK / IKHP13:15:00
SWE814Täby OK 313:15:00
SWE815Snättringe SK 313:15:00
SWE816Skåneslättens OL 413:15:00
SWE817Helsingborgs SOK 213:15:00
SWE818Malmö OK 213:15:00
FIN819Vehkalahden Veikot 213:15:00
SWE820Hässleholms OK 1 / Skåneslättens OL13:15:00
SWE821FK Åsen / Markaryds FK 113:15:00
SWE822Härlövs IF 213:15:00
SWE823Falköpings AIK OK 213:15:00
NOR824Kongsberg OL 213:15:00
RUS825Nord West 213:15:00
SWE826IFK Mora OK 313:15:00
SWE827Lunds OK 313:15:00
SWE828Stora Tuna OK 213:15:00
SWE829Gävle OK 113:15:00
DEN830OK Sorø 213:15:00
SWE831OK Vilse 87 / KFUM Örebro OK / Skåneslättens OL 313:15:00
NOR832Fossum IF 213:15:00
SWE833OK Skogsfalken 313:15:00
SWE834Hästveda OK 198913:15:00
SWE835Ulricehamns OK 113:15:00
DEN836Søllerød OK 213:15:00
SWE837IK Ymer 113:15:00
SWE838Strängnäs-Malmby OL 113:15:00
FIN839Suunta Jyväskylä 213:15:00
NOR840Freidig 213:15:00
NOR841Raumar Orientering / Østmarka OK 113:15:00
SWE842NTNUI 813:15:00
SWE843NTNUI 913:15:00
FIN844Kainuu Orienteering Week 113:15:00
ITA845G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 113:15:00
SWE846KFUM Örebro OK 213:15:00
SWE847Lunds OK 413:15:00
Ungdomskavlen (294)
FIN1001Espoon Suunta 110:15:00
NOR1002Nydalens SK 110:15:00
CZE1003OK Lokomotiva Pardubice 110:15:00
SWE1004IK Hakarpspojkarna 110:15:00
CZE1005TSM Kralovehradecko 110:15:00
SWE1006Karlskrona SOK 110:15:00
NOR1007Kongsberg OL 110:15:00
FIN1008Lynx 110:15:00
SWE1009Täby OK 110:15:00
SWE1010OK Ravinen 110:15:00
NOR1011Heming Orientering 110:15:00
SWE1012IK Hakarpspojkarna 210:15:00
SWE1013Trollhättans SOK 110:15:00
SWE1014OK Renen 110:15:00
SWE1015Bredaryds SOK / Eksjö SOK10:15:00
CZE1016OK Lokomotiva Pardubice 210:15:00
FIN1017Koovee 110:15:00
SWE1018IF Thor 110:15:00
SWE1019Lerums SOK 110:15:00
NOR1020Kongsberg OL 210:15:00
SWE1021Södertälje-Nykvarn OF 110:15:00
SWE1022Sävedalens AIK 110:15:00
SWE1023Stora Tuna OK 110:15:00
NOR1024Asker SK 110:15:00
SWE1025IFK Lidingö SOK 110:15:00
FIN1026Espoon Suunta 210:15:00
SWE1027Tumba-Mälarhöjden OK 110:15:00
CZE1028Czech West O-team 110:15:00
NOR1029Fossum IF 110:15:00
FIN1030Tampereen Pyrintö 110:15:00
SWE1031OK Södertörn 110:15:00
SWE1032Västerås SOK 110:15:00
NOR1033Mjøs-o 210:15:00
FIN1034Turun Suunnistajat 110:15:00
NOR1035Heming Orientering 210:15:00
FIN1036Paimion Rasti 110:15:00
SWE1037OK Kolmården 110:15:00
FIN1038Pargas IF 110:15:00
SWE1039Nyköpings OK 110:15:00
NOR1040Nydalens SK 210:15:00
NOR1041Nydalens SK 310:15:00
NOR1042Freidig 110:15:00
SWE1043Kalmar OK 110:15:00
SWE1044Järfälla OK 110:15:00
SWE1045Lunds OK 110:15:00
SWE1046OK Njudung 110:15:00
NOR1047Porsgrunn OL 110:15:00
DEN1048Søllerød OK 110:15:00
SWE1049OK Landehof 110:15:00
SWE1050Snättringe SK 110:15:00
SWE1051Sjövalla FK 110:15:00
SWE1052OK Ravinen 210:15:00
SWE1053Nyköpings OK 210:15:00
NOR1054Fredrikstad SK 110:15:00
SWE1055Sundsvalls OK 110:15:00
SWE1056Växjö OK 110:15:00
SWE1057IK Hakarpspojkarna 310:15:00
SWE1058Sävedalens AIK 210:15:00
SWE1059IF Hagen 110:15:00
SWE1060OK Linné 110:15:00
SWE1061OK Skogshjortarna 110:15:00
NOR1062OK Moss 110:15:00
SWE1063Halmstad OK 110:15:00
FIN1064Tampereen Pyrintö 210:15:00
SWE1065OK Alehof 110:15:00
NOR1066Halden SK 110:15:00
SWE1067OK Tyr 110:15:00
CZE1068USK Praha 110:15:00
SWE1069Gävle OK 110:15:00
SWE1070OK Hällen 110:15:00
SWE1071Tullinge SK 110:15:00
NOR1072Freidig 210:15:00
SWE1073Sundbybergs IK 110:15:00
SWE1074Järfälla OK 210:15:00
FIN1075Helsingin Suunnistajat 110:15:00
SWE1076IFK Göteborg Orientering 110:15:00
NOR1077Botne SK Orientering / Notodden OL / Porsgrunn OL / Stokke IL 310:15:00
SWE1078IFK Mora OK 110:15:00
NOR1079Mjøs-o 310:15:00
CZE1080TSM Kralovehradecko 210:15:00
SWE1081Långhundra IF 110:15:00
FIN1082Helsingin Suunnistajat 210:15:00
SWE1083Almby IK 110:15:00
SWE1084OK Landehof 210:15:00
NOR1085Fossum IF 210:15:00
SWE1086Leksands OK 110:15:00
SWE1087OK Ravinen 310:15:00
SWE1088IFK Lidingö SOK 210:15:00
NOR1089Mjøs-o 410:15:00
NOR1090Fossum IF 310:15:00
NOR1091Lillomarka OL 110:15:00
NOR1092Tyrving IL 110:15:00
FIN1093Vehkalahden Veikot 110:15:00
SWE1094Örkelljunga FK 110:15:00
SWE1095OK Skogshjortarna 210:15:00
SWE1096Sundsvalls OK 210:15:00
SWE1097Snättringe SK 210:15:00
NOR1098Nydalens SK 410:15:00
FIN1099Tampereen Pyrintö 310:15:00
SWE1100Växjö OK 210:15:00
NOR1101Asker SK 210:15:00
SWE1102OK Vilse 87 110:15:00
DEN1103FIF Hillerød 110:15:00
CZE1104Czech West O-team 210:15:00
SWE1105Falkenbergs OK 110:15:00
SWE1106OK Tyr 210:15:00
SWE1107Sundbybergs IK 210:15:00
SWE1108Lunds OK 210:15:00
SWE1109Jämtland United / Tormestorps IF10:15:00
SWE1110IF Rigor 110:15:00
SWE1111Söders-Tyresö 110:15:00
SWE1112OK Tranan 110:15:00
NOR1113Fossum IF 410:15:00
SWE1114Linköpings OK 110:15:00
SWE1115Tullinge SK 210:15:00
SWE1116Mölndal Outdoor IF 110:15:00
NOR1117Fet OL / IL Koll 110:15:00
SWE1118Falkenbergs OK 210:15:00
NOR1119Sarpsborg OL / Varteig OL 110:15:00
SWE1120Täby OK 210:15:00
SWE1121Stigmännen Karlshamns OK 110:15:00
SWE1122Jönköpings OK 110:15:00
SWE1123Nyköpings OK 310:15:00
SWE1124OK Österåker 110:15:00
SWE1125Väsby OK 110:15:00
SWE1126Gamleby OK 110:15:00
NOR1127Oppsal Orientering 110:15:00
NOR1128Raumar Orientering / Østmarka OK 210:15:00
NOR1129Asker SK 310:15:00
SWE1130IK Uven 110:15:00
SWE1131OK Djerf 110:15:00
SWE1132Täby OK 310:15:00
NOR1133Skien OK 110:15:00
SWE1134OK Södertörn 210:15:00
DEN1135Allerød OK 110:15:00
SWE1136Helsingborgs SOK 110:15:00
NOR1137Raumar Orientering / Østmarka OK 110:15:00
SWE1138Domnarvets GOIF 110:15:00
DEN1139Horsens OK 110:15:00
DEN1140Kolding OK / OK Melfar / OK Snab 110:15:00
SWE1141FK Finn 110:15:00
DEN1142OK Pan Århus 110:15:00
SWE1143Sol Tranås 110:15:00
NOR1144Verdal OK 110:15:00
SWE1145OK Alehof 210:15:00
SWE1146Kungälvs OK 110:15:00
FIN1147Espoon Suunta / OK77 310:15:00
SWE1148Skellefteå OK 110:15:00
NOR1149Fet OL / IL Koll 210:15:00
FIN1150Hyvinkään Rasti / Pargas IF10:15:00
SWE1151Tullinge SK 310:15:00
DEN1152FarumTisvilde OK 110:15:00
NOR1153Nydalens SK 510:15:00
SWE1154OK Tyringe 110:15:00
SWE1155Skåneslättens OL 110:15:00
NOR1156Frol IL 110:15:00
SWE1157SOK Viljan 110:15:00
DEN1158Allerød OK / OK Sorø / OK Øst Birkerød 310:15:00
SWE1159OK Renen 210:15:00
NOR1160Halden SK 210:15:00
NOR1161Konnerud IL 110:15:00
SWE1162Linköpings OK 210:15:00
SWE1163NAIS Orienteringsklubb / OK Denseln 110:15:00
SWE1164OK Löftan 110:15:00
NOR1165Kolbotn o Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 110:15:00
SWE1166KFUM Örebro OK 110:15:00
SWE1167FK Göingarna 110:15:00
SWE1168Tjalve IF Norrköping 110:15:00
SWE1169Strängnäs-Malmby OL 110:15:00
SWE1170Kungälvs OK 210:15:00
SWE1171Helsingborgs SOK 210:15:00
SWE1172Mullsjö SOK 110:15:00
SWE1173Frölunda OL 110:15:00
NOR1174Freidig 310:15:00
NOR1175Oppsal Orientering 210:15:00
SWE1176FK Boken 110:15:00
SWE1177Tumba-Mälarhöjden OK 210:15:00
DEN1178Søllerød OK 210:15:00
SWE1179Ärla IF 110:15:00
SWE1180Surahammars SOK 110:15:00
SWE1181Ulricehamns OK 110:15:00
NOR1182Freidig 410:15:00
SWE1183Sjövalla FK 210:15:00
SWE1184Täby OK 410:15:00
SWE1185Gotlands Orienteringsförbund 110:15:00
FIN1186Ulvilan Ura 110:15:00
SWE1187Mölndal Outdoor IF 210:15:00
SWE1188Skarpnäcks OL 110:15:00
NOR1189IF Sturla 110:15:00
SWE1190OK Alehof 310:15:00
NOR1191Indre Østfold OK 110:15:00
SWE1192IL Tyrving 210:15:00
NOR1193Asker SK / Tyrving IL 410:15:00
SWE1194Kils OK 110:15:00
SWE1195OK Skogshjortarna 310:15:00
NOR1196Varegg Fleridrett 110:15:00
SWE1197Karlskrona SOK 210:15:00
SWE1198Malmö OK / Frosta OK / Ystads OK 110:15:00
SWE1199Mullsjö SOK / OK Gränsen 210:15:00
SWE1200OK Orinto 110:15:00
FIN1201Kalevan Rasti / Kuopion Suunnistajat 110:15:00
NOR1202Sandefjord OK 110:15:00
FIN1203Tampereen Pyrintö 410:15:00
SWE1204Anderstorps OK 110:15:00
NOR1205Freidig 510:15:00
SWE1206OK Bävern / OK Njudung 210:15:00
SWE1207IK Hakarpspojkarna 410:15:00
NOR1208Kongsberg OL 310:15:00
SWE1209Linköpings OK 310:15:00
DEN1210Horsens OK 210:15:00
GBR1211WCOC 110:15:00
NOR1212Larvik OK 110:15:00
NOR1213Oppsal Orientering 310:15:00
SWE1214Skarpnäcks OL 210:15:00
SWE1215Västerås SOK 210:15:00
NOR1216Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 210:15:00
SWE1217OK Tisaren 110:15:00
SWE1218Fossum IF 510:15:00
SWE1219FK Friskus-Varberg 110:15:00
SWE1220Järfälla OK 310:15:00
NOR1221IF Sturla 210:15:00
SWE1222Härlövs IF 110:15:00
SWE1223Sävedalens AIK 310:15:00
SWE1224IK Uven 210:15:00
SWE1225IK Hakarpspojkarna 510:15:00
CZE1226Czech West O-team 310:15:00
NOR1227Bækkelagets SK 110:15:00
SWE1228Tjällmo-Godegårds OK 110:15:00
SWE1229Jönköpings OK 210:15:00
SWE1230Nyköpings OK 410:15:00
SWE1231Ulricehamns OK 210:15:00
SWE1232Surahammars SOK 210:15:00
NOR1233Lillehammer OK / Mjøs-o 110:15:00
SWE1234OK Linné 210:15:00
SWE1235OK Orion 110:15:00
NOR1236OK Moss 210:15:00
SWE1237Södertälje-Nykvarn OF 210:15:00
SWE1238OK Löftan 210:15:00
SWE1239Fredrikstad SK 210:15:00
FIN1240Helsingin Suunnistajat 310:15:00
SWE1241Lerums SOK 210:15:00
NOR1242Konnerud IL / Modum O-lag 210:15:00
SWE1243Sundbybergs IK 310:15:00
SWE1244Järla Orientering 110:15:00
SWE1245Frölunda OL 210:15:00
SWE1246Järla Orientering 210:15:00
SWE1247Härnösands OK 110:15:00
SWE1248Hestra IF 110:15:00
SWE1249IF Rigor 210:15:00
SWE1250Ankarsrums OK / Gamleby OK 210:15:00
NOR1251Bul-Tromsø IL 110:15:00
SWE1252OK Orion 210:15:00
DEN1253Faaborg OK / FIF Hillerød / OK Sorø 210:15:00
SWE1254Järla Orientering 310:15:00
SWE1255Botne SK Orientering / Sandefjord OK / Stokke IL 210:15:00
SWE1256Skogslöparna 110:15:00
SWE1257Rånäs OK 110:15:00
SWE1258Karlskrona SOK 310:15:00
SWE1259Växjö OK 310:15:00
SWE1260Karlskrona SOK 410:15:00
SWE1261Snättringe SK 310:15:00
SWE1262SOK Viljan 210:15:00
SWE1263Trollhättans SOK 210:15:00
NOR1264Eiker OL / IF Sturla 310:15:00
SWE1265WCOC 210:15:00
NOR1266Lillomarka OL 210:15:00
SWE1267IFK Enskede 110:15:00
SWE1268FK Göingarna 210:15:00
NOR1269OL Tønsberg og Omegn 110:15:00
SWE1270IF Thor 210:15:00
NOR1271Oppsal Orientering 410:15:00
SWE1272OK Kontinent 110:15:00
DEN1273OK Pan Århus 210:15:00
SWE1274OK Skogsfalken 110:15:00
SWE1275Skogspojkarnas OK 110:15:00
SWE1276FK Åsen 110:15:00
SWE1277OK Kolmården 210:15:00
CZE1278USK Praha 210:15:00
SWE1279Eksjö SOK 110:15:00
SWE1280Tolered-Utby Ol-klubb 110:15:00
SWE1281Ronneby OK 110:15:00
SWE1282Söders-Tyresö 210:15:00
SWE1283OK Tyr 310:15:00
DEN1284OK Pan Århus 310:15:00
SWE1285Finspångs SOK 110:15:00
CZE1286USK Praha 310:15:00
SWE1287Tumba-Mälarhöjden OK 310:15:00
SWE1288IFK Enskede 210:15:00
SWE1289OK Skogsfalken 210:15:00
SWE1290Långhundra IF 210:15:00
SWE1291Kalmar OK 210:15:00
NOR1292OL Tønsberg og Omegn 210:15:00
SWE1293Tolered-Utby Ol-klubb 210:15:00
NOR1294Måren OK 110:15:00