GLIMÅKRA Väder

  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners

Välj år: eller

Tiomila 2000, Herrökna

Den 55:e herrkavlen, 24:e damkavlen och 9:e ungdomskavlen arrangeras på Herrökna, Stjärnhov i Gnesta kommun.

Klass: Herrar (108 km)

Välkomna till utsökt Sörmlandsterräng där SM-drottning den första kröntes och årets banläggare bjuder stråk för hård kamp och publik generositet. Kavlelöpare: Förädla nu med karta och kompass millenniets första 10-mila.
K-G Nilsson

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Klass: Damer (31 km)

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Klass: Ungdom

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Resultat sträcka 5 Damer 2000

Pl Lag Löpare Tid Efter
1 Baekkelagets Sportsklub 1 Hanne Staff 51:08 0:00
2 OK Ravinen 1 Maria Sandström 53:45 2:37
3 OK Orion 1 Weronica Carlsson 53:50 2:42
4 Stora Tuna IK 1 Emma Engstrand 53:53 2:45
5 Eksjö SOK 1 Carina Svensson 54:34 3:26
5 Kalevan Rasti Kirsi Boström 54:34 3:26
7 Sundsvalls OK 1 Katarina Allberg 54:56 3:48
8 Liedon Parma 1 Kylli Kaljus 55:02 3:54
9 Pargas IF 1 Sanna Nymalm 55:41 4:33
10 Fredrikstad Skiklubb 1 Birgitte Husebye 55:53 4:45
11 IFK Hedemora OK 1 Rosemari Forslund 55:54 4:46
12 Haldens Skiklubb 1 Heather Monroe 56:01 4:53
13 Tampereen Pyrintö 1 Satu Vesalainen 56:13 5:05
14 Södertälje Orientering 1 Jenny Pålsson 56:18 5:10
15 Ulricehamns OK Jenny Johansson 56:30 5:22
16 IFK Lidingö SOK 1 Elin Dahlstedt 56:38 5:30
17 Rastikarhut 1 Tiina Jukkola 57:24 6:16
18 Pan-Kristianstad 1 Susanne Andersson 57:29 6:21 Omstart
19 Hagaby GoIF 1 Iva Navratilova 57:32 6:24 Omstart
20 OK Hedströmmen Anna Haglund 57:38 6:30 Omstart
21 Uddevalla OK Malin Sand 57:51 6:43 Omstart
22 Nydalens SK 1 Elisabeth Ingvaldsen 57:55 6:47
23 OK Hällen 1 Sara Grenmark 57:59 6:51 Omstart
24 Svärdsjö IF Maliln Widelund 58:04 6:56 Omstart
25 Strängnäs-Malmby OL 1 Maria Spassjuk 58:13 7:05
26 Linköpings OK 1 Anna Mårsell 58:20 7:12
27 Espoon Suunta 1 Siri Kemppainen 58:32 7:24
28 Kristinehamns OK 1 Johanna Gunnarsson 58:35 7:27 Omstart
29 OK Tisaren 1 Marlena Jansson 58:46 7:38
30 Haldens Skiklubb 2 Kari Christiansen 58:48 7:40
31 KooVee Tampere Pinja Satri 58:53 7:45
32 Nyköpings OK 1 Maria Wallström 59:08 8:00
33 Turun Suunnistajat Simone Luder 59:30 8:22
33 OK Kåre 1 Anna Simens 59:30 8:22 Omstart
35 IFK Lidingö SOK 5 Maria Larsson 59:33 8:25 Omstart
36 Rajamäen Rykmentti 2 Maija Väisänen 59:40 8:32 Omstart
37 Skärmen/Stigsök./Åmål Heli Marjomaa 59:48 8:40 Omstart
38 Växjö OK Anna Persson 59:52 8:44 Omstart
39 Norrköpings AIS Marie Andersson 1:00:06 8:58 Omstart
40 Rasti-Nokia Pirjo Aalto 1:00:08 9:00 Omstart
41 Lunds OK Uörika Schweitz 1:00:15 9:07 Omstart
42 Tullinge SK 1 Yvonne Andersson 1:00:16 9:08
42 Västerbergslagens OL Maria Nordqvist 1:00:16 9:08 Omstart
44 IK Hakarpspojkarna 1 Karin Hellman 1:00:20 9:12
45 Kolbotn/IL Tyrving Birgit Ökern Jensen 1:00:21 9:13
46 Järfälla OK 1 Annika Billstam 1:00:24 9:16 Omstart
47 Lillomarka OL 1 Doris Larsson 1:00:27 9:19 Omstart
48 Sjövalla FK Ida Svensson 1:00:30 9:22 Omstart
49 OK Djerf 1 Linda Ryen 1:00:31 9:23
50 Kangasala SK 1 Satu Mäkitammi 1:00:35 9:27
51 Rajamäen Rykmentti 1 Astra Francke 1:00:38 9:30
52 Ärla IF 1 Marcela Klapalova 1:00:42 9:34
53 Domnarvets GoIF 2 Viktoria Petre 1:00:54 9:46
54 Linköpings OK 2 Madeleine Ölfvingsson 1:01:24 10:16
55 IF Thor 1 Anna-Karin Olm 1:01:33 10:25
56 OK Tyr 1 Malin Jonsson 1:01:40 10:32
57 Kungälvs OK 1 Jenny Johansson 1:01:44 10:36
58 Tjällmo-Godegård OK Sofie Åberg 1:01:47 10:39 Omstart
58 OK 77 Birgitte Grüniger 1:01:47 10:39
60 Almby IK 1 Lindha Hellner 1:01:51 10:43
61 Domnarvets GoIF 1 Karolina Arewång 1:02:24 11:16
62 Sundbybergs IK 1 Karolina Samuelsson 1:02:48 11:40
63 OK Roslagen 2 Rebeca Djerfsten 1:02:52 11:44 Omstart
64 IFK Göteborg Ida Härdegård 1:03:02 11:54 Omstart
65 Södertälje Orientering 2 Eva Gustavsson 1:03:05 11:57
66 Forsa OK 1 Ulrica Swärd-Butikoffer 1:03:06 11:58 Omstart
67 Kils OK Sofia Holmgård 1:03:07 11:59 Omstart
68 SOK Viljan Anna Svensson 1:03:20 12:12
69 Lappeen Riento Svetlana Gorbatenkova 1:03:22 12:14
70 OK Södertörn 1 Pia Hellgren 1:03:23 12:15
70 NTNUI 2 Julia Svantesson 1:03:23 12:15 Omstart
72 OK Skogsfalken 2 Birgitta Olsson 1:03:27 12:19 Omstart
73 Hauhon Sisu Sanna Niemi 1:03:31 12:23 Omstart
74 Selånger SOK Anna Westerlund 1:03:32 12:24 Omstart
75 Dalaportens OL 1 Inger Andersson 1:03:34 12:26 Omstart
76 OK Jösse Karin Hult 1:03:36 12:28 Omstart
77 Helsingin Suunnistajat Mari Sane 1:03:38 12:30
78 OK Tranan Åsa Petersson 1:03:39 12:31 Omstart
79 Sävedalens AIK 3 Karin Ordhankämpe 1:03:41 12:33 Omstart
80 Lessebo OK Maria Lindahl 1:03:46 12:38 Omstart
81 IFK Lidingö SOK 4 Michaela Gigern 1:03:58 12:50 Omstart
82 Ruokolahden Suun Sanna Muttula 1:04:07 12:59
83 Tumba Mälarhöjden OK 2 Anna Johansson 1:04:10 13:02 Omstart
84 OK Ravinen 3 Emma Andersson 1:04:20 13:12 Omstart
85 Västerås SOK 1 Anna Nytgård 1:04:52 13:44
86 Pargas IF 3 Dina Alexandersson 1:05:02 13:54 Omstart
87 Vehkalahden Veikot Anniina Heikkinen 1:05:07 13:59
88 Stora Tuna IK 2 Anneli Östberg 1:05:08 14:00
89 OK Linné 2 Kajsa Hedin 1:05:16 14:08 Omstart
90 OK Ravinen 2 Camilla Pettersson 1:05:17 14:09
91 OSI 1 Eszter Horvati 1:05:29 14:21 Omstart
92 Söders SOL 1 Maria Clevnert 1:05:31 14:23
93 Göteborg-Majorna OK 1 Åsa Svennsson 1:05:36 14:28
94 Jämsän Retki-Veikot Maaret Rantanen 1:05:38 14:30
94 Keravan Urheilijat 1 Mari Heinonen 1:05:38 14:30
96 IFK Lidingö SOK 3 Anna Andreasson 1:05:44 14:36
97 Tampereen Pyrintö 2 Laura Knski 1:05:46 14:38
98 NTNUI 1 Ingrid Bronebakk 1:05:51 14:43
99 Söders SOL 3 Åsa Wedin 1:05:54 14:46 Omstart
100 Södertälje Orientering 3 Åsa Mårsell 1:05:56 14:48 Omstart
101 SK Pohjantähti Oulu Eeva-Liisa Oikarinen 1:06:00 14:52
102 FK Göingarna Elna Martinsson 1:06:04 14:56 Omstart
103 Göteborg-Majorna OK 2 Hanna Svensson 1:06:10 15:02 Omstart
104 Hestra IF Elisabeth V Bäckström 1:06:11 15:03
104 Leksands OK 3 Jenny Nääs 1:06:11 15:03 Omstart
106 Sundsvalls OK 2 Anna Hammarberg 1:06:15 15:07 Omstart
107 Sävedalens AIK 2 Tale Gulliksen 1:06:19 15:11
108 Tullinge SK 3 Pamela Åsten 1:06:21 15:13 Omstart
109 Turebergs IF 1 Ulrika Lindh 1:06:26 15:18
110 Gävle OK 1 Anna Berggren 1:06:31 15:23
110 Hiisi Rasti Satu Turtinen 1:06:31 15:23
112 OK Hammaren 2 Else Nilsson 1:06:33 15:25 Omstart
113 OK Hammaren 1 Eva-Lena Engström 1:06:36 15:28 Omstart
114 Arboga OK Annika Larsson 1:06:49 15:41 Omstart
115 OK Kullingshof Annelie Litzell 1:06:57 15:49 Omstart
115 LYNX Karoliina Heiskanen 1:06:57 15:49
117 Stora Sundby GoIF Carin Hall 1:07:03 15:55 Omstart
118 Nydalens SK 3 Anette Nilsson 1:07:04 15:56 Omstart
119 Pan-Kristianstad 2 Ieva Sargautyte 1:07:14 16:06
119 Ronneby OK 1 Maria Sibileva 1:07:14 16:06
121 Tampereen Pyrintö 3 Marja Joutsen 1:07:16 16:08 Omstart
122 Pan-Kristianstad 3 Malin Björqvist 1:07:18 16:10 Omstart
123 Suunta 101 Milla Ve Vehkaoja 1:07:22 16:14
124 Kristinehamns OK 2 Jenny Johansson 1:07:23 16:15 Omstart
125 Halmstad OK 1 Eva Bulow 1:07:26 16:18 Omstart
126 Haldens Skiklubb 3 Anne Haugen 1:07:28 16:20 Omstart
127 Skogslöparna 1 Karin Aevidsson 1:07:45 16:37
128 Bredaryds SOK Anna Karlsson 1:08:00 16:52 Omstart
129 Skogsluffarnas OK 1 Elisabeth Tollemark 1:08:04 16:56
130 OK Skogsfalken 1 Sofia Olsson 1:08:09 17:01
131 Paimon Rasti Mari Rintanen 1:08:19 17:11
132 FK Friskus-Varberg 1 Anna Windevall 1:08:20 17:12
133 OK Vilse 87 Katarina Henmur 1:08:25 17:17 Omstart
134 Hyvinkään Rasti Hanna Partanen 1:08:26 17:18
135 OK Nolaskogsarna Erika Domeij 1:08:27 17:19 Omstart
136 Leksands OK 2 Marie-Louise Engström 1:08:30 17:22
137 IK Hakarpspojkarna 3 Chrissie Schölin 1:08:35 17:27
138 IFK Lidingö SOK 2 Linda Nääs 1:09:00 17:52
139 Tampereen Pyrintö 4 Anne Tuomisto 1:09:08 18:00 Omstart
140 KFUM Örebro 2 Karin Sennvall 1:09:14 18:06 Omstart
141 Täby OK 2 Linda Andsjö 1:09:17 18:09 Omstart
141 Pihkaniskat Annne Katja 1:09:17 18:09
143 Ballerup OK Pernille Kaas Ibsen 1:09:24 18:16 Omstart
144 OK Måsen Marie Johansson 1:09:25 18:17 Omstart
145 OK Kolmården Åsa Larsson 1:09:26 18:18 Omstart
146 OK Pan Århus Henriettte Andersen 1:09:31 18:23 Omstart
147 Espoon Suunta 2 Jaana Marjoniemi 1:09:36 18:28 Omstart
147 Pargas IF 2 Raija Rantanen 1:09:36 18:28
149 Falkenbergs OK Annica Svensson 1:09:43 18:35 Omstart
150 Leksands OK 4 Märite Pundure 1:09:49 18:41 Omstart
151 FK Herkules 1 Anna Bigsten 1:09:55 18:47
152 Spring Cup OK 1 Anne Konring 1:10:02 18:54
153 Sävedalens AIK 1 Kristina Kull 1:10:08 19:00
154 Täby OK 1 Lina Bäckström 1:10:30 19:22
155 Ronneby OK 2 Sarah Olofsson 1:10:35 19:27
156 Leksands OK 1 Angela Bergström 1:10:39 19:31
157 Hagaby GoIF 2 Jenny Wikblad 1:10:42 19:34 Omstart
158 OK Österåker Karin Åhlén 1:10:50 19:42 Omstart
159 OK Klyftamo Karin Andersson 1:10:52 19:44 Omstart
160 Skattkärrs IF Carina Andersson 1:11:01 19:53 Omstart
161 IFK Moras OK 1 Katarina Lövgren 1:11:04 19:56
161 Spring Cup OK 2 Pernille Brunstedt 1:11:04 19:56 Omstart
163 Bromma-Vällingby SOK Krisin Åberg 1:11:12 20:04 Omstart
164 IK Hakarpspojkarna 2 Maria Wiklund 1:11:16 20:08
165 Katrineholms OK Anna Löwegren 1:11:21 20:13 Omstart
166 FK Friskus-Varberg 2 Maria Bengtsson 1:11:30 20:22 Omstart
167 OL Wasa Veera Kastemaa 1:11:47 20:39 Omstart
168 OK Dacke Marie Johansson 1:11:49 20:41 Omstart
169 Rastikarhut 2 Annemarie Manilla 1:12:13 21:05
170 Lahden Suunnistajat -37 2 Mari Koivunen 1:12:53 21:45 Omstart
171 Kungälvs OK 2 Cecilia Groth 1:12:54 21:46 Omstart
172 IF Thor 3 Elisabeth Nilsson 1:13:04 21:56 Omstart
173 Gagnefs OK / IK Jarl Kristin Karls 1:13:14 22:06 Omstart
174 Järla IF OK Lena Jansson 1:13:17 22:09 Omstart
175 IK Gandvik Ann-Kristin Jansson 1:13:25 22:17 Omstart
176 OK Linné 3 Jeanette Larsson 1:13:29 22:21 Omstart
177 Viitasaaren Suunta Päivi Raatikaninen 1:13:33 22:25 Omstart
177 Skellefteå OK Kersin Gustafsson 1:13:33 22:25
179 Nybro OK Annica Påhlstorp 1:13:42 22:34
180 Nyköpings OK 2 Sofie Hagberg 1:13:45 22:37 Omstart
181 IF Thor 2 Anna Edlund 1:13:46 22:38
182 Enebybergs IF Åsa Gustavsson 1:13:52 22:44 Omstart
183 Tierps SOK/OK Triangeln Sofia Atterbrand 1:13:55 22:47 Omstart
184 Skogsluffarnas OK 2 Catrin Johnson 1:14:12 23:04 Omstart
185 Stora Tuna IK 3 Sara Levén 1:15:00 23:52 Omstart
186 Tumba Mälarhöjden OK 1 Helena Persson 1:15:04 23:56
187 Snättringe SK 1 Elin Svensson 1:15:13 24:05 Omstart
188 OK Landehof Pia Johansson 1:15:17 24:09
188 Rånäs OK 1 Lotta Högberg 1:15:17 24:09 Omstart
190 Mariestad/Skogsstjärnan Maria Skogsberg 1:15:20 24:12 Omstart
191 Liedon Parma 2 Janita Kemppi 1:15:39 24:31
191 Västerås SOK 3 Malena Bolinder 1:15:39 24:31 Omstart
193 Oppsal IF Vanja Rostadmo 1:15:49 24:41 Omstart
194 Liedon Parma 3 Elina Ratia 1:15:52 24:44 Omstart
195 Trollhättans SOK/Vänersb Lotta Österman 1:15:55 24:47 Omstart
196 OK Milan Lina Larsson 1:16:34 25:26 Omstart
197 OK Linné 1 Jenny Whitehead 1:17:14 26:06
198 IF Hagen Malin Danielsson 1:17:20 26:12 Omstart
199 Falköping/Gudhem/Albion 1 Malin Persson 1:17:25 26:17 Omstart
200 Finspångs AIK Karin Josefsson 1:17:27 26:19 Omstart
201 Tullinge SK 2 Anna Strand 1:17:31 26:23
202 Almby IK 2 Stina Carlsson 1:17:39 26:31 Omstart
203 Trosabygdens OK Åsa Dillner-Westlund 1:17:42 26:34 Omstart
204 OK Linné 4 Marina Swenning 1:17:53 26:45 Omstart
205 Domnarvets GoIF 3 Susanne Öst 1:17:55 26:47 Omstart
206 Halmstad OK 2 Ulla Engelby 1:17:57 26:49 Omstart
207 Farum Tisvilde OK 2 Nina Hoffman 1:18:15 27:07 Omstart
208 OK Tor Kristin Hellberg 1:18:21 27:13 Omstart
209 Boxholm-Mjölby OL 1 Susanne Olsson 1:18:40 27:32
210 Hallstahammars OK Sussie Welén 1:18:43 27:35 Omstart
211 Hämeenlinnan Suun. Hanna Hovila 1:19:03 27:55
212 OK Alehof 1 Lena Fridström 1:19:04 27:56
213 Solna OK Kerstin Amnell 1:19:19 28:11 Omstart
214 OK Rohden 1 Elin Sjölander 1:19:41 28:33
215 OK Rohden 2 Carina Jacobsson 1:19:46 28:38 Omstart
216 Södertälje Orientering 4 Elin Catrine Hagen 1:19:47 28:39 Omstart
216 Lahden Suunnistajat -37 1 Anne Rauhamäki 1:19:47 28:39
218 Gävle OK 2 Mona Åkerman 1:19:53 28:45 Omstart
219 IFK Hedemora OK 2 Maria Sjögren 1:19:56 28:48 Omstart
220 Sala OK Ing-Britt Pettersson 1:20:04 28:56 Omstart
221 Raumar O-lag Trine Bråtberg 1:20:20 29:12 Omstart
222 IFK Enskede Therese Martinsson 1:20:56 29:48 Omstart
223 OK Enen Gunnel Rask 1:21:56 30:48
224 Umeå OK Maria Johansson 1:23:10 32:02 Omstart
225 Säterbygdens OK Rose-Marie Lindh 1:23:13 32:05 Omstart
226 Järfälla OK 2 Andrea Silier 1:23:14 32:06 Omstart
227 Motala AIF OL Carina Berger Svensson 1:23:21 32:13 Omstart
228 Skogslöparna 2 Victoria Carlsson 1:23:25 32:17 Omstart
229 Östersunds OK Marie Lund 1:23:42 32:34 Omstart
230 Västerås SOK 2 Ylva Zander 1:24:09 33:01
231 Långhundra IF Ann-Mari Silfver 1:25:45 34:37 Omstart
232 OK Gipen Åsa Johansson 1:26:06 34:58 Omstart
233 Kangasala SK 2 Minna Kiiso 1:26:08 35:00 Omstart
234 Främmestads IK Ulrika Björklund 1:26:30 35:22 Omstart
235 Skarpnäcks OL 1 Anna Larsson 1:26:31 35:23 Omstart
236 Malax IF Jessica Honkakangas 1:26:37 35:29 Omstart
237 Gustavsbergs IF 1 Zara Larsson 1:27:32 36:24
238 Kongsberg O-lag Runa Kongsgård 1:27:53 36:45
239 Eksjö SOK 2 Åsa Henriksson 1:28:11 37:03
240 Trollhättans SK/Ryda SK Åsa Holmstrand 1:28:22 37:14
241 Rasti-Lukko Piia Gustafsson 1:29:15 38:07
241 Köping Kolsva OK Johanna Karlsson 1:29:15 38:07
243 Ärla IF 2 Anni Forsberg 1:29:38 38:30
244 Uusi Mikkeli Pirkko Lappalainen 1:30:28 39:20 Omstart
244 Röyken O-lag Sissel Pedersen 1:30:28 39:20 Omstart
246 Söderhamn/Ljusne/Bergvik Helena Stropp 1:30:44 39:36 Omstart
247 Haninge SOK 1 Ylva Sunesson 1:31:06 39:58 Omstart
248 Fredrikstad Skiklubb 2 Stina Fasting 1:33:03 41:55
249 OK Tyr 2 Renée Linsder 1:33:42 42:34 Omstart
250 NTNUI 3 Siri Levlund 1:33:49 42:41 Omstart
251 Eskilstunafors OL Malin Andersson 1:34:12 43:04
252 Jönköpings OK Carin Rosjö 1:34:39 43:31
253 IF Thor 4 Sanna Wallenborg 1:35:11 44:03 Omstart
254 Helsingborgs SOK Katarina Navratilova 1:35:17 44:09 Omstart
255 Forsa OK 2 Veronika Jägbrant 1:35:28 44:20 Omstart
256 Tumba Mälarhöjden OK 3 Karin Lindström 1:35:57 44:49 Omstart
257 Väsby OK Åsa Ölwegård 1:36:01 44:53 Omstart
258 OK Alehof 2 Gunilla Ottersten 1:36:02 44:54 Omstart
259 Modum O-lag Anne Gro Thorrud 1:36:10 45:02 Omstart
260 OK Skogshjortarna Josefin Hederström 1:36:13 45:05
261 OK Tisaren 2 Monika Haller 1:38:07 46:59 Omstart
262 SOK 68/OK Mark Anna Karlsson 1:40:41 49:33 Omstart
263 OK Djerf 2 Annsofie Welander 1:41:17 50:09 Omstart
264 OK Klemmingen Ingela Karlsson 1:45:53 54:45 Omstart
265 Boxholm-Mjölby OL 2 Jennie Ahl 1:49:23 58:15 Omstart
266 Malungs OK Skogsmårdarna Mia Forsberg 1:52:27 1:01:19 Omstart
267 Lidköpings VSK Lisamaria Larsson 1:52:32 1:01:24 Omstart
268 Sundbybergs IK 2 Karin Högberg 1:52:36 1:01:28 Omstart
269 OSI 2 Kristin Goa 1:55:54 1:04:46 Omstart
270 OK Linné 5 Anna Martin-Magnusson 1:57:47 1:06:39 Omstart
271 Vingåkers OK Anna Timmer-Eklund 1:59:00 1:07:52 Omstart
272 SoIK Hellas Maria Ernfridson 2:03:14 1:12:06 Omstart
273 Tullinge SK 4 Christna Berström 2:03:16 1:12:08 Omstart
274 Haninge SOK 2 Ingrid Graneli 2:03:27 1:12:19 Omstart
275 NTNUI 7 Lindis Meland 2:03:33 1:12:25 Omstart
276 Dalaportens OL 2 Camilla Alvengren 2:05:17 1:14:09 Omstart
277 NTNUI 4 Norunn Langmoen 2:05:53 1:14:45 Omstart
278 Kjula-Standard OK Laila Norrman 2:05:54 1:14:46 Omstart

Entries 2019

All Entries

In association with