10MILA 2011  
Svenska
Svenska
English
English
Suomeksi
Suomeksi

 

 

Huvudsponsor

Botkyrka Kommun

Läs mer om Botkyrka kommun

 
Sponsorer

Riksten Friluftsstad

Lida

Intersport

Göta ingenjörregemente

Amfibieregementet

Fujitsu

Subtopia

Nordströms Trä

Ekenhuset

Maxim

Omega Point

Tryckt.se

Servicepoolen

 
Arrangörer

Skarpnäcks OL

Tullinge SK

 
Vänskapsarrangemang

Salpa-Jukola 18.-19.6.2011

43-Kavlen

Spring Cup

Kontakt

Inlagt av Henrik Persson - 2010-08-27 09:50
Uppdaterad: 2010-11-18 08:30
Print Skriv ut denna sida
Sidan är laddad 90682 gånger
Bookmark and Share

Kontaktadresser för 10MILA 2011

Kontakta oss på någon av de generella adresserna nedan eller välj person.


Information, frågor om tävlingen m.m.

info_2011@10mila.se

Logi
2011_logi@10mila.se

Träningspaket
Övningar: kenneth.jonsson@10mila.se
Beställningar/leverans/betalning: bjorn.persson@10mila.se

Hemsida
webmaster@10mila.se

 

Huvudfunktionärer

 

Tävlingsledare

Björn Axelsson

Tullinge SK

0733-40 31 83

bjorn.axelsson@10mila.se

Tävlingsledare

Stefan Gustafsson

Skarpnäcks OL

0703-22 79 58

stefan.gustafsson@10mila.se

Banläggare, ungdom

Ari Sahlsten

Skarpnäcks OL

 

 

Banläggare, dam

Gunnar Langs

Skarpnäcks OL

 

 

Banläggare, herr

Per-Ove Kivisäkk

Tullinge SK

 

 

Banläggare, öppen

Erik Berggren

Tullinge SK

 

 

Press

Maria Bratt

Tullinge SK

0707-93 59 60

maria.bratt@10mila.se

Ekonomi

Eva Molén

Skarpnäcks OL

076-80 20 600

eva.molen@10mila.se

Tävlingskontrollant

Fred Strömsten

StOF/Föreningen Tiomilakavlen

070-783 35 82

fred.stromsten@10mila.se

Bankontrollant

Lars Roos

Föreningen Tiomilakavlen

070-373 96 55

lars.roos@10mila.se

Bankontrollant

Rune Rådeström

Snättringe SK

 

 

Bankontrollant

Lennart Bjursäter

Snättringe SK

 

 

Föreningen Tiomilakavlen

Lars Gerhardsson

Föreningen Tiomilakavlen

0730-26 15 13

lars.gerhardsson@10mila.se

 

 

 

10MILA 2011 - Föreningen Tiomilakavlen. Webmaster 10MILA 2011 10MILA